Endermologia

Poznaj sposób na redukcję cellulitu

Walczysz z cellulitem bez widocznych efektów? Odkryj możliwości, które skrywa w sobie endermologia. W bezinwazyjny i bezbolesny sposób pozbędziesz się "skórki pomarańczowej" oraz wymodelujesz sylwetkę.

Jak to działa?

Endermologia to bezpieczny zabieg, który polega na zasysaniu tkanki przez specjalne głowice. Taka stymulacja pozwala na uruchomienie naturalnych mechanizmów w organizmie. Dochodzi do usprawnienia przepływu krwi i limfy, co wspomaga usuwanie nagromadzonych toksyn oraz przyspieszenie przemiany materii.

Możliwość zaprogramowania siły oddziałującego podciśnienia sprawia, że drenaż, wygładzanie czy ujędrnianie można przeprowadzić u osób z każdym typem skóry. A to wszystko w sposób 100% bezpieczny i bezinwazyjny.

Endermologii można poddać całe ciało lub skupić się wyłącznie na miejscach newralgicznych, tj. dotkniętych problemem cellulitu czy utraty jędrności. Najczęściej zabieg wykonywanych jest w okolicach ud, pośladków i brzucha.

Jeden zabieg, wiele efektów

Działanie endermologii nie koncentruje się wyłącznie na redukcji cellulitu. Poddając się zabiegowi, osiągniesz znacznie więcej.

  • Wygładzenie i ujednolicenie struktury skóry.
  • Wymodelowanie miejsc poddanych zabiegowi.
  • Zwiększenie elastyczności skóry.
  • Redukcja obwodów.
  • Eliminacja obrzęków.

Dla uzyskania optymalnych efektów zaleca się wykonać serię 10-15 zabiegów przeprowadzanych 2 razy w tygodniu.

Działamy w mieście Warszawa - nasz gabinet znajdziesz w dzielnicy Ursynów.

Jesteś gotowa na zmiany? Już teraz skontaktuj się z nami, by wybrać dogodny termin wizyty.

Drenaż limfatyczny

Wykonywany przez nas drenaż limfatyczny to gwarancja skuteczności i zadowolenia. Pracujemy wyłącznie na najlepszych markach, zapewniając pożądane efekty i najwyższą jakość. Mamy cenne doświadczenie oraz wielu zadowolonych klientów, co jest wyznacznikiem skuteczności zabiegu.

Zespół naszych specjalistów zadba o Twoje ciało, przynosząc Ci ukojenie, satysfakcję oraz poprawę wyglądu. Zabiegi takie jak drenaż limfatyczny wykonujemy w komfortowych warunkach, zapewniając również maksymalne bezpieczeństwo.

Poznaj moc nowoczesnych zabiegów i przekonaj się, że drenaż limfatyczny to rozwiązanie właśnie dla Ciebie! Skontaktuj się z nami i umów na wizytę, jeśli chcesz poprawić kondycję skóry. Regularnie wykonywany zabieg to gwarancja odzyskania atrakcyjnego i zdrowego jej wyglądu, wygładzenia i poprawy elastyczności.

Zacznij dbać o swoje ciało i zobacz wymarzone efekty! Do naszej lokalizacji – miasto Warszawa dzielnica Ursynów – zapraszamy mieszkańców całego województwa mazowieckiego.

CENNIK ZABIEGÓW

 

rezerwacja online rezerwacja telefoniczna

O klinice Queens

Queens Clinc

Klinika oferuje najnowocześniejsze zabiegi na całe ciało.

Są to zabiegi odmładzające, rewitalizujące, odchudzające, poprawiające ogólną kondycję skóry, jak i również specjalizujemy się w makijażu permanentnym i podologii. 

Dla każdego klienta tworzymy indywidualne programy, których celem jest zaspokojenie jego oczekiwań w zakresie pięknego i zdrowego wyglądu oraz dobrego samopoczucia. 

Zapewniamy komfort i bezpieczeństwo podczas zabiegów.

Kontakt:

telefon: 22 855 43 18 lub 728 529 539
e-mail: recepcja@queensclinic.pl

lokalizacja:
Pasaż Stokłosy
Metro Ursynów
ul. KEN 98/U2, 02-722 Warszawa

mapa

Godziny otwarcia:

Pon, - Pt.: 8:00 - 21:00
Sobota:      9:00 - 16:00