Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 464

Warning: A non-numeric value encountered in /templates/theme1811/includes/includes.php on line 84
Manicure Japoński

Manicure Japoński

Zdrowy sposób na piękne paznokcie.

Manicure Japoński polecany dla osób posiadających suchą, łamliwą rozdwajającą się płytkę.
Manicure polega na wcieraniu w płytkę specjalnej pasty a następnie pudru , ze wzmacniającą płytkę paznokciową krzemionką, pyłkiem pszczelim oraz witaminami: A, E, prowitaminą B5 oraz biotyną. Kiedy wykonujemy manicure podczas wcierania specjalnymi polerkami intensywnie działamy odżywiająco na płytkę paznokcia.

Manicure Japoński jest bardzo delikatny dla skóry oraz paznokci , nadaje im niesamowitego blasku , który utrzymuje się około dwóch tygodni , po tym czasie należy powtórzyć zabieg -najlepiej stosować systematycznie do momentu uzyskania satysfakcji z paznokci.

Manicure często wybierany jest przez mężczyzn- delikatny , naturalny i dyskretny a jednocześnie sprawia iż dłonie są bardzo zadbane. 

CENNIK ZABIEGÓW

 

rezerwacja online rezerwacja telefoniczna

O klinice Queens

Queens Clinc

Klinika oferuje najnowocześniejsze zabiegi na całe ciało.

Są to zabiegi odmładzające, rewitalizujące, odchudzające, poprawiające ogólną kondycję skóry, jak i również specjalizujemy się w makijażu permanentnym i podologii. 

Dla każdego klienta tworzymy indywidualne programy, których celem jest zaspokojenie jego oczekiwań w zakresie pięknego i zdrowego wyglądu oraz dobrego samopoczucia. 

Zapewniamy komfort i bezpieczeństwo podczas zabiegów.

Kontakt:

telefon: 22 855 43 18 lub 728 529 539
e-mail: recepcja@queensclinic.pl

lokalizacja:
Pasaż Stokłosy
Metro Ursynów
ul. KEN 98/U2, 02-722 Warszawa

mapa

Godziny otwarcia:

Pon, - Pt.: 8:00 - 21:00
Sobota:      9:00 - 16:00