Mezoterapia igłowa

Przywołaj młodość na nowo

Oznaki starzenia na Twojej skórze wyraźnie zaznaczają upływający czas? Jeśli chcesz odzyskać młodzieńczy wygląd, mezoterapia igłowa to zabieg dedykowany właśnie Tobie. Od lat stosowana w medycynie estetycznej, zmniejsza widoczność oznak starzenia.

Jak to działa?

Mezoterapia mikroigłowa to zabieg, który polega na wykonywaniu iniekcji z aktywną substancją oddziałującą na kondycję skóry. Koktajl odżywczy przystosowany do indywidualnych potrzeb skóry pomaga uporać się z jej niedoskonałościami. Poprawia mikrokrążenie oraz pobudza metabolizm komórkowy.

Zatrzymaj upływający czas

Mezoterapia igłowa CytoCare jest zabiegiem, dzięki któremu wykonasz pierwszy krok w stronę poprawy kondycji skóry. Pozwala osiągnąć efekt odmłodzenia i rewitalizacji. Podczas zabiegu dochodzi do neo-kolagenogenezy, co skutkuje wzrostem elastyczności, jędrności i nawilżenia.

Poddając się mezoterapii systematycznie, możesz liczyć na wyraźną regenerację skóry. Zatrzymasz upływający czas, zmniejszając widoczność zmarszczek i innych niedoskonałości.

Mezoterapię możesz stosować również jako uzupełnienie przy kuracjach z zastosowaniem wypełniaczy (kwasu hialuronowego, botoksu) oraz zabiegach laserowych.

I Ty możesz odzyskać młodzieńczy wygląd, zapominając o oznakach starzenia. Zarezerwuj termin zabiegu, kontaktując się z nami.

Odwiedź nasz gabinet w mieście Warszawa - w dzielnicy Ursynów. W Quenns Clinic odprężysz się i zrelaksujesz, a nasi specjaliści zajmą się Twoim odmładzaniem.

Zapraszamy!

CENNIK ZABIEGÓW

 

rezerwacja online rezerwacja telefoniczna

O klinice Queens

Queens Clinc

Klinika oferuje najnowocześniejsze zabiegi na całe ciało.

Są to zabiegi odmładzające, rewitalizujące, odchudzające, poprawiające ogólną kondycję skóry, jak i również specjalizujemy się w makijażu permanentnym i podologii. 

Dla każdego klienta tworzymy indywidualne programy, których celem jest zaspokojenie jego oczekiwań w zakresie pięknego i zdrowego wyglądu oraz dobrego samopoczucia. 

Zapewniamy komfort i bezpieczeństwo podczas zabiegów.

Kontakt:

telefon: 22 855 43 18 lub 728 529 539
e-mail: recepcja@queensclinic.pl

lokalizacja:
Pasaż Stokłosy
Metro Ursynów
ul. KEN 98/U2, 02-722 Warszawa

mapa

Godziny otwarcia:

Pon, - Pt.: 8:00 - 21:00
Sobota:      9:00 - 16:00