Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 464

Warning: A non-numeric value encountered in /templates/theme1811/includes/includes.php on line 84
Pedicure leczniczy Warszawa - Ursynów | Queens Clinic

Pedicure leczniczy

Zadbaj o stopy profesjonalnie

Twoje stopy nie wyglądają estetycznie? Poza odciskami i nagniotkami, masz problem z wrastającym paznokciem czy zakażeniem grzybiczym? W przypadku, gdy klasyczny pedicure "nie zdaje egzaminu", jedynym rozwiązaniem jest pedicure leczniczy.

Jak to działa?

Pedicure leczniczy stanowi połączenie zabiegu pielęgnacyjnego z kuracją leczniczą. Składa się z kilku etapów, poprzedzonych precyzyjną kontrolą ogólnego stanu stóp i wywiadem lekarskim. Pozwala to postawić odpowiednią diagnozę i opracować plan postępowania w celu poprawy kondycji stóp.

Popraw komfort chodzenia

Noszenie butów na obcasie przez cały dzień czy źle dobrane obuwie, np. u sportowców bardzo często kończy się problemami ze stopami. Odciski, nagniotki, modzele, wrastające paznokcie czy pękające pięty - to nie tylko defekt estetyczny. To przede wszystkim dyskomfort podczas chodzenia.

Z pomocą przychodzi więc pedicure leczniczy, dzięki któremu można skutecznie usunąć problem ze stopami. W ramach zabiegu wykonujemy:

  • usuwanie hiperkeratoz,
  • usuwanie modzeli, nagniotków,
  • leczenie pękających pięt,
  • korekcję wrastających paznokci,
  • leczenie grzybiczych zakażeń płytki paznokciowej.

Nie pozwól, by Twoje stopy wyglądały mało estetycznie i były powodem dyskomfortu podczas wykonywania codziennych obowiązków.

Jeśli Twoje stopy wymagają profesjonalnej pielęgnacji, zgłoś się do nas już teraz. Czekamy na Ciebie w klinice w mieście Warszawa (dzielnica Ursynów). Zarezerwuj dogodny termin jeszcze dziś.

Zapraszamy!

CENNIK ZABIEGÓW

 

rezerwacja online rezerwacja telefoniczna

O klinice Queens

Queens Clinc

Klinika oferuje najnowocześniejsze zabiegi na całe ciało.

Są to zabiegi odmładzające, rewitalizujące, odchudzające, poprawiające ogólną kondycję skóry, jak i również specjalizujemy się w makijażu permanentnym i podologii. 

Dla każdego klienta tworzymy indywidualne programy, których celem jest zaspokojenie jego oczekiwań w zakresie pięknego i zdrowego wyglądu oraz dobrego samopoczucia. 

Zapewniamy komfort i bezpieczeństwo podczas zabiegów.

Kontakt:

telefon: 22 855 43 18 lub 728 529 539
e-mail: recepcja@queensclinic.pl

lokalizacja:
Pasaż Stokłosy
Metro Ursynów
ul. KEN 98/U2, 02-722 Warszawa

mapa

Godziny otwarcia:

Pon, - Pt.: 8:00 - 21:00
Sobota:      9:00 - 16:00