Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 464

Warning: A non-numeric value encountered in /templates/theme1811/includes/includes.php on line 84
Redukcja przebarwień twarzy, peeling chemiczny Warszawa

Peeling chemiczny

Zapomnij o przebarwieniach i bliznach

Walczysz z przebarwieniami i bliznami na twarzy, jednak bezskutecznie? Poznaj możliwości, jakie stwarza przed Tobą dermatologia estetyczna. Wykonaj peeling chemiczny, by skóra na nowo odzyskała promienność i atrakcyjny wygląd.

Jak to działa?

Peeling chemiczny polega na złuszczaniu martwych komórek naskórka za pomocą substancji pochodzenia chemicznego. Dzięki temu możliwe jest przeprowadzenie przyspieszonego procesu złuszczania - w sposób całkowicie kontrolowany. Podczas zabiegu dochodzi do pobudzenia skóry, efektem czego jest produkcja nowych tkanek oraz usunięcie warstwy rogowej naskórka. Rezultat? Skóra staje się bardziej napięta i wygładzona. Znikają powierzchowne zmarszczki, przebarwienia oraz blizny.

Jeden zabieg - wszechstronne zastosowanie

Peeling chemiczny to zabieg, w którym drzemie ogromny potencjał. Wyróżnia się wszechstronnym zastosowaniem - w zależności od potrzeb i kondycji skóry.

Działanie peelingu chemicznego to m.in.:

  • redukcja przebarwień twarzy
  • zmniejszenie widoczności rozstępów skórnych
  • wyrównanie struktury skóry
  • wyeliminowanie efektów zaburzeń rogowacenia, np. suchości skóry
  • redukcja powierzchownych blizn zanikowych
  • poprawa sprężystości i jędrności skóry.

Zanim poddasz się zabiegowi, zapoznaj się z listą przeciwwskazań. Zalicza się do nich m.in. ciążę i okres karmienia piersią, aktywną opryszczkę, liczne znamiona melanocytowe, doustne leczenie dermatologiczne, uszkodzenia skóry i nadżerki.

Jesteś zainteresowana peelingiem chemicznym, dzięki któremu Twoja skóra nabierze promienności? Odwiedź nasz gabinet w mieście Warszawa i poddaj się zabiegowi.

CENNIK ZABIEGÓW

 

rezerwacja online rezerwacja telefoniczna

O klinice Queens

Queens Clinc

Klinika oferuje najnowocześniejsze zabiegi na całe ciało.

Są to zabiegi odmładzające, rewitalizujące, odchudzające, poprawiające ogólną kondycję skóry, jak i również specjalizujemy się w makijażu permanentnym i podologii. 

Dla każdego klienta tworzymy indywidualne programy, których celem jest zaspokojenie jego oczekiwań w zakresie pięknego i zdrowego wyglądu oraz dobrego samopoczucia. 

Zapewniamy komfort i bezpieczeństwo podczas zabiegów.

Kontakt:

telefon: 22 855 43 18 lub 728 529 539
e-mail: recepcja@queensclinic.pl

lokalizacja:
Pasaż Stokłosy
Metro Ursynów
ul. KEN 98/U2, 02-722 Warszawa

mapa

Godziny otwarcia:

Pon, - Pt.: 8:00 - 21:00
Sobota:      9:00 - 16:00