Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 464

Warning: A non-numeric value encountered in /templates/theme1811/includes/includes.php on line 84
RF frakcyjny mikroigłowy Warszawa – Ursynów | Queens Clinic

RF Mikroigłowy frakcyjny

Frakcyjny RF mikroigłowy - bardzo skuteczna, nowoczesna metoda leczenia.

Zabieg usuwa lub redukuje w znacznym stopniu;

- Usuwanie blizn,
- Poprawa napięcia skóry,
- Ujędrnianie,
- Usuwanie rozstępów,
- Odmładzanie, redukcja zmarszczek,

                                      

queensclinic laser rf 1

Lifting bez skalpela? To możliwe!

Efekty RF można zaobserwować już po pierwszym zabiegu, gdyż bezpośrednio po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta, lecz na efekty ostateczne trzeba poczekać od 3 tygodni do nawet 3 miesięcy. Następuje wówczas stymulacja powstawania nowego kolagenu, skręcania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań. Dzięki odbudowie kolagenu skóra staje się gęściejsza bardziej sprężysta. Zabiegi na twarz nie tylko pomogą w wypłyceniu zmarszczek czy redukcji blizn, ale doskonale poprawia się owal twarzy, zagęszczenie, napięcie i koloryt skóry.

RF frakcyjny mikroigłowy to urządzenie, dzięki któremu możemy usunąć rozstępy, usunąć blizny, odmłodzić skórę i znacznie zredukować zmarszczki.

Queensclinic laser RF mikroiflowy przed i po3

 Queensclinic laser RF mikroiflowy przed i po5

Jak to działa?

Frakcyjny RF mikroigłowy jest to nowoczesne zaawansowane technologicznie urządzenie oparte na synergicznym połączeniu precyzyjnie kontrolowanych Bi-polarnych fal radiowych RF oraz minimalnie inwazyjnym systemie mikroigieł, czyli systemie mikronakłuwania.

Na czym polega zabieg?

Zabieg polega na wprowadzenia bardzo cienkich igieł pod skórę - jest ich 25 , na głębokość od 0,5 do 3,5mm i tu emitują fale radiowe nagrzewając krótko lecz bardzo silnie tkankę wokół igieł, bez przegrzania powierzchni skóry i bez ryzyka poparzeń. Po emisji fali igły natychmiast wycofują się ze skóry. Na każdym z poziomów skóry powstają zarówno punkty koagulacji, tzn. małe ogniska o bardzo wysokiej temperaturze, jak i przegrzania, które dają początek odbudowy podskórnego kolagenu. Wprowadzanie igieł na kilka poziomów w skórze pozwala osiągnąć przestrzenny efekt ujędrnienia skóry.

Queensclinic laser RF mikroiflowy przed i poB

 

Queensclinic laser RF mikroiflowy przed i poA

 

Jak RF działa na rozstępy?

Zacznijmy od tego co jest rozstęp? Rozstęp jest to ubytek w głębokiej warstwie skórnej, powstały w wyniku przerwania włókien kolagenowych i elastyny. Zerwana tkanka zamiast się regenerować, zanika. Kiedy zaczynamy działać RF na głębokość do 3,5 mm w skórze, wymuszamy odnowę kolagenu w miejscu gdzie włókna zostały przerwane-czyli w rozstępie.

Queensclinic laser RF mikroiflowy przed i poA4

Urządzenie posiada możliwość ustawiania parametrów nie tylko jeśli chodzi o głębokość nakłuwania ale również czas i intensywność ogrzewania jest regulowana.
Zatem jeśli wykonujemy zabieg w delikatnej części twarzy ustawimy delikatniejsze parametry, jeżeli zaś działamy na rozstęp czy bliznę np na udzie spokojnie możemy zadziałać mocniej.
Zabieg zwykle trzeba powtórzyć do 3 razy na partię.


Zabiegi RF możemy wykonywać przez cały rok, jedyne przeciwwskazania to ciąża, rozrusznik serca, problemy z gojeniem.

Zabieg świetnie sprawdzi się również w przypadku ujędrniania zwiotczałej skóry brzucha oraz pielęgnacji skóry potrądzikowej.

Umów się na zabieg - telefonicznie lub osobiście. Znajdziesz nas w dzielnicy Ursynów - na terenie miasta Warszawa.

Zapraszamy!

CENNIK ZABIEGÓW

rezerwacja online rezerwacja telefoniczna

queensclinic laser rf rekalaser

 

 

 

 

O klinice Queens

Queens Clinc

Klinika oferuje najnowocześniejsze zabiegi na całe ciało.

Są to zabiegi odmładzające, rewitalizujące, odchudzające, poprawiające ogólną kondycję skóry, jak i również specjalizujemy się w makijażu permanentnym i podologii. 

Dla każdego klienta tworzymy indywidualne programy, których celem jest zaspokojenie jego oczekiwań w zakresie pięknego i zdrowego wyglądu oraz dobrego samopoczucia. 

Zapewniamy komfort i bezpieczeństwo podczas zabiegów.

Kontakt:

telefon: 22 855 43 18 lub 728 529 539
e-mail: recepcja@queensclinic.pl

lokalizacja:
Pasaż Stokłosy
Metro Ursynów
ul. KEN 98/U2, 02-722 Warszawa

mapa

Godziny otwarcia:

Pon, - Pt.: 8:00 - 21:00
Sobota:      9:00 - 16:00