RF Mikroigłowy frakcyjny

Frakcyjna RF mikroigłowa - bardzo skuteczna, nowoczesna metoda leczenia.

Lifting bez skalpela? To możliwe

Chcesz uzyskać efekt odmłodzenia skóry bez konieczności poddawania się bolesnym i inwazyjnym zabiegom?
Masz dość wykonywania kilku różnych zabiegów, by osiągnąć zadowalające efekty?
RF frakcyjny mikroigłowy to urządzenie, dzięki któremu możemy usunąć rozstępy, usunąć blizny, odmłodzić skórę i znacznie zredukować zmarszczki. 

Jak to działa?

PJ BX583 ACHES J 20141006105615

Frakcyjna RF mikroigłowa jest to nowoczesne zaawansowane technologicznie urządzenie oparte na synergicznym połączeniu precyzyjnie kontrolowanych Bi-polarnych fal radiowych RF oraz minimalnie inwazyjnym systemie mikroigieł, czyli systemie mikronakłuwania.

NA CZYM POLEGA ZABIEG;
Zabieg polega na wprowadzenia bardzo cienkich igieł pod skórę - jest ich 25 , na głębokość od 0,5 do 3,5mm i tu emitują fale radiowe nagrzewając krótko lecz bardzo silnie tkankę wokół igieł, bez przegrzania powierzchni skóry i bez ryzyka poparzeń. Po emisji fali igły natychmiast wycofują się ze skóry. Na każdym z poziomów skóry powstają zarówno punkty koagulacji, tzn. małe ogniska o bardzo wysokiej temperaturze, jak i przegrzania, które dają początek odbudowy podskórnego kolagenu. Wprowadzanie igieł na kilka poziomów w skórze pozwala osiągnąć przestrzenny efekt ujędrnienia skóry.

Zabiegi jakie możemy wykonać to:

  • Redukcja zmarszczek
  • Lifting Twarzy
  • Usuwanie blizn
  • Odnowa skóry
  • Zagęszczenie skóry
  • Redukcja rozstępów

Efekty RF można zaobserwować już po pierwszym zabiegu, gdyż bezpośrednio po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta, lecz na efekty ostateczne trzeba poczekać od 3 tygodni do nawet 3 miesięcy. Następuje wówczas stymulacja powstawania nowego kolagenu, skręcania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań. Dzięki odbudowie kolagenu skóra staje się gęściejsza bardziej sprężysta. Zabiegi na twarz nie tylko pomogą w wypłyceniu zmarszczek czy redukcji blizn, ale doskonale poprawia się owal twarzy, zagęszczenie, napięcie i koloryt skóry.

Jak RF działa na rozstępy;

Zacznijmy od tego co jest rozstęp?
Rozstęp jest to ubytek w głębokiej warstwie skórnej, powstały w wyniku przerwania włókien kolagenowych i elastyny. Zerwana tkanka zamiast się regenerować, zanika.
Kiedy zaczynamy działać RF na głębokość do 3,5 mm w skórze, wymuszamy odnowę kolagenu w miejscu gdzie włókna zostały przerwane-czyli w rozstępie.

Urządzenie posiada możliwość ustawiania parametrów nie tylko jeśli chodzi o głębokość nakłuwania ale również czas i intensywność ogrzewania jest regulowana.
Zatem jeśli wykonujemy zabieg w delikatnej części twarzy ustawimy delikatniejsze parametry, jeżeli zaś działamy na rozstęp czy bliznę np na udzie spokojnie możemy zadziałać mocniej.
Zabieg zwykle trzeba powtórzyć do 3 razy na partię.


Zabiegi RF możemy wykonywać przez cały rok, jedyne przeciwwskazania to ciąża, rozrusznik serca, problemy z gojeniem.

Zabieg świetnie sprawdzi się również w przypadku ujędrniania zwiotczałej skóry brzucha oraz pielęgnacji skóry potrądzikowej.

Umów się na zabieg - telefonicznie lub osobiście. Znajdziesz nas w dzielnicy Ursynów - na terenie miasta Warszawa.

Zapraszamy!

CENNIK ZABIEGÓW

rezerwacja online rezerwacja telefoniczna

 

Queensclinic laser RF mikroiflowy przed i poA

Queensclinic laser RF mikroiflowy przed i poB

 

queensclinic laser rf 1

 Queensclinic laser RF mikroiflowy przed i po5

Queensclinic laser RF mikroiflowy przed i poA4

Queensclinic laser RF mikroiflowy przed i po3

 

rezerwacja telefoniczna

O klinice Queens

Queens Clinc

Klinika oferuje najnowocześniejsze zabiegi na całe ciało.

Są to zabiegi odmładzające, rewitalizujące, odchudzające, poprawiające ogólną kondycję skóry, jak i również specjalizujemy się w makijażu permanentnym i podologii. 

Dla każdego klienta tworzymy indywidualne programy, których celem jest zaspokojenie jego oczekiwań w zakresie pięknego i zdrowego wyglądu oraz dobrego samopoczucia. 

Zapewniamy komfort i bezpieczeństwo podczas zabiegów.

Kontakt:

telefon: 22 855 43 18 lub 728 529 539
e-mail: recepcja@queensclinic.pl

lokalizacja:
Pasaż Stokłosy
Metro Ursynów
ul. KEN 98/U2, 02-722 Warszawa

mapa

Godziny otwarcia:

Pon, - Pt.: 8:00 - 21:00
Sobota:      9:00 - 16:00