Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 464

Warning: A non-numeric value encountered in /templates/theme1811/includes/includes.php on line 84
Zabiegi na ciało

Zadbaj o ciało profesjonalnie

Twoje ciało zasługuje na odrobinę luksusu. Poddaj się więc zabiegom, dzięki którym wypielęgnujesz skórę, a jednocześnie poprawisz jej kondycję. Szeroki wybór kuracji sprawi, że z łatwością dostosujesz ją do swoich potrzeb i oczekiwań.

Poznaj możliwości zabiegów na ciało

Queens Clinic oferuje wiele zabiegów, dzięki którym poprawisz kondycję ciała, wyeliminujesz niedoskonałości oraz zadbasz o jego estetykę.

Proponujemy zabiegi na ciało:

  • zwalczające cellulit,
  • redukujące widoczność rozstępów i blizn,
  • modelujące sylwetkę,
  • redukujące tkankę tłuszczową,
  • usuwające zbędne owłosienie.

Wiele z nich stanowi alternatywę dla inwazyjnych zabiegów lub operacji chirurgicznych. Dzięki temu możesz uniknąć bólu i dyskomfortu, łącząc przyjemne z pożytecznym.

W razie potrzeby służymy pomocą, by dobrać zabieg dostosowany do oczekiwań. Uwzględniamy przy tym kondycję skóry - po to, by zapewnić maksymalnie satysfakcjonujące rezultaty.

Profesjonalizm i bezpieczeństwo

Korzystając z naszych usług, stawiasz na profesjonalizm i bezpieczeństwo. Praca jest jednocześnie naszą pasją, dlatego nieustannie zgłębiamy wiedzę - dzięki temu jesteśmy w stanie wykonywać zabiegi na najwyższym poziomie.

Wszystkie zabiegi realizujemy za pomocą zaawansowanego sprzętu najnowszej generacji. Dzięki temu każda kuracja to gwarancja bezpieczeństwa.

Chcesz skorzystać z zabiegów na ciało? Już teraz skontaktuj się z nami - telefonicznie lub osobiście. Działamy na terenie miasta Warszawa (dzielnica Ursynów).

Zapraszamy!

O klinice Queens

Queens Clinc

Klinika oferuje najnowocześniejsze zabiegi na całe ciało.

Są to zabiegi odmładzające, rewitalizujące, odchudzające, poprawiające ogólną kondycję skóry, jak i również specjalizujemy się w makijażu permanentnym i podologii. 

Dla każdego klienta tworzymy indywidualne programy, których celem jest zaspokojenie jego oczekiwań w zakresie pięknego i zdrowego wyglądu oraz dobrego samopoczucia. 

Zapewniamy komfort i bezpieczeństwo podczas zabiegów.

Kontakt:

telefon: 22 855 43 18 lub 728 529 539
e-mail: recepcja@queensclinic.pl

lokalizacja:
Pasaż Stokłosy
Metro Ursynów
ul. KEN 98/U2, 02-722 Warszawa

mapa

Godziny otwarcia:

Pon, - Pt.: 8:00 - 21:00
Sobota:      9:00 - 16:00