Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 464

Warning: A non-numeric value encountered in /templates/theme1811/includes/includes.php on line 84
Cellulit

Poznaj skuteczny sposób na cellulit

Próba redukcji cellulitu do tej pory kończyła się niepowodzeniem? Chcesz pokonać "skórkę pomarańczową" i szukasz sprawdzonych sposobów? Wybierz skuteczne zabiegi na cellulit, dzięki którym pozbędziesz się grudek i nierówności.

Zabiegi dostosowane do potrzeb

Redukcja cellulitu może przebiegać na wiele sposobów. Najważniejsze jest, by wybrać zabiegi pozwalające uporać się z problemem. W naszej klinice oferujemy kuracje umożliwiające poprawę kondycji skóry. Są to nowoczesne zabiegi z wykorzystaniem zaawansowanego sprzętu. Bazujące na innowacyjnych technologiach, przywracają skórze jednolitą strukturę, gładkość i sprężystość.

Wysoka skuteczność gwarantowana

Wykonywane przez nas zabiegi wyróżnia wysoka skuteczność. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi, możliwe jest celowanie bezpośrednio w przyczyny cellulitu. To sprawia, że problem zostaje usunięty "u źródła", więc efekty utrzymują się znacznie dłużej.

Bezinwazyjnie i bezpiecznie

Decydując się na usuwanie cellulitu w naszej klinice, masz pewność bezpieczeństwa zabiegu. Wszystkie wykonywane są bezinwazyjnie. Nasi specjaliści posiadają doświadczenie i wiedzę, dlatego każda kuracja przeprowadzana jest profesjonalnie - na wysokim poziomie.

Nie wiesz, na jaki zabieg się zdecydować? Nasi specjaliści pomogą dobrać kurację dostosowaną do potrzeb i oczekiwań.

Już teraz umów się na wizytę - nasz gabinet znajdziesz w mieście Warszawa (dzielnica Ursynów).

O klinice Queens

Queens Clinc

Klinika oferuje najnowocześniejsze zabiegi na całe ciało.

Są to zabiegi odmładzające, rewitalizujące, odchudzające, poprawiające ogólną kondycję skóry, jak i również specjalizujemy się w makijażu permanentnym i podologii. 

Dla każdego klienta tworzymy indywidualne programy, których celem jest zaspokojenie jego oczekiwań w zakresie pięknego i zdrowego wyglądu oraz dobrego samopoczucia. 

Zapewniamy komfort i bezpieczeństwo podczas zabiegów.

Kontakt:

telefon: 22 855 43 18 lub 728 529 539
e-mail: recepcja@queensclinic.pl

lokalizacja:
Pasaż Stokłosy
Metro Ursynów
ul. KEN 98/U2, 02-722 Warszawa

mapa

Godziny otwarcia:

Pon, - Pt.: 8:00 - 21:00
Sobota:      9:00 - 16:00