Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 464

Warning: A non-numeric value encountered in /templates/theme1811/includes/includes.php on line 84
Redukcja tkanki tłuszczowej

Pozbądź się tkanki tłuszczowej

Bezskutecznie walczysz z nadmiarem tkanki tłuszczowej? Chcesz stracić kilka centymetrów w obwodzie, jednak trudno o jakikolwiek efekt? Zabiegi odchudzające to rozwiązanie, dzięki któremu Twoja sylwetka przejdzie prawdziwą metamorfozę.

Bezinwazyjna alternatywa liposukcji

Nie każdy może i chce poddać się liposukcji. Dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom, oferując skuteczne zabiegi odchudzające. Niewymagające interwencji chirurgicznej, pozwalają pozbyć się zgromadzonej w nadmiarze tkanki tłuszczowej. Chociaż niekiedy mogą wiązać się z delikatnym dyskomfortem (w zależności od progu wrażliwości na ból), są całkowicie bezinwazyjne i bezpieczne.

Zaufaj nowoczesnym technologiom

W klinice Queens wykonujemy wyłącznie najbardziej skuteczne zabiegi - takie, które faktycznie pozwalają zredukować tkankę tłuszczową i zmniejszyć obwody w najbardziej newralgicznych częściach ciała. To zasługa zaawansowanego sprzętu oraz wiedzy i doświadczenia specjalistów.

Stosujemy sprawdzone i skuteczne metody, dzięki którym szczupła sylwetka jest dostępna niemal dla każdego. W połączeniu z aktywnością fizyczną oraz odpowiednią dietą, dają spektakularne rezultaty.

Poza efektem wyszczuplenia, zabiegi są w stanie:

  • zniwelować widoczność cellulitu,
  • zredukować widoczność rozstępów,
  • przywrócić skórze jędrność i elastyczność,
  • zwiększyć jej napięcie oraz poprawić strukturę.

Odwiedź naszą klinikę w mieście Warszawa (dzielnica Ursynów) lub umówi się telefonicznie na wizytę.

Zapraszamy!

O klinice Queens

Queens Clinc

Klinika oferuje najnowocześniejsze zabiegi na całe ciało.

Są to zabiegi odmładzające, rewitalizujące, odchudzające, poprawiające ogólną kondycję skóry, jak i również specjalizujemy się w makijażu permanentnym i podologii. 

Dla każdego klienta tworzymy indywidualne programy, których celem jest zaspokojenie jego oczekiwań w zakresie pięknego i zdrowego wyglądu oraz dobrego samopoczucia. 

Zapewniamy komfort i bezpieczeństwo podczas zabiegów.

Kontakt:

telefon: 22 855 43 18 lub 728 529 539
e-mail: recepcja@queensclinic.pl

lokalizacja:
Pasaż Stokłosy
Metro Ursynów
ul. KEN 98/U2, 02-722 Warszawa

mapa

Godziny otwarcia:

Pon, - Pt.: 8:00 - 21:00
Sobota:      9:00 - 16:00