Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 464

Warning: A non-numeric value encountered in /templates/theme1811/includes/includes.php on line 84
Rozstepy / Blizny

Pozbądź się rozstępów - skutecznie i bezinwazyjnie

Twoje ciało szpecą rozstępy, które wpędzają Cię w kompleksy? Jeśli chcesz uzyskać efekt nieskazitelnej skóry, poddaj się zaawansowanym zabiegom. Redukcja rozstępów w sposób bezinwazyjny i bezpieczny to gwarancja zadowolenia.

Zabiegi na rozstępy dostosowane do potrzeb

Rozstępy rozstępom nie są równe, dlatego w naszej klinice nie koncentrujemy się wyłącznie na jednej metodzie. Dajemy pacjentom wybór, przeprowadzając usuwanie rozstępów przy wykorzystaniu różnorodnych zabiegów. Wiele zależy od kondycji skóry, dlatego pomagamy dobrać metodę adekwatną do stopnia zaawansowania rozstępów.

Pozbądź się blizn

Zabiegi dedykowane usuwaniu rozstępów, doskonale sprawdzą się również w przypadku redukcji blizn. Wykonując jeden z zabiegów, możesz pozbyć się blizn potrądzikowych, blizn po operacjach chirurgicznych czy po oparzeniach. Skuteczność zależy od głębokości blizn oraz wybranego zabiegu.

100% bezpieczeństwa

Zabiegi na rozstępy wykonywane są za pomocą zaawansowanego i nowoczesnego sprzętu. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować wysoki poziom bezpieczeństwa. Chociaż bezpośrednio po kuracji mogą pojawić się zaczerwienienia, znikają one w krótkim czasie.

Twoja skóra pozbawiona rozstępów? To możliwe! Umów się na wizytę w naszej klinice w mieście Warszawa (dzielnica Ursynów).

Zapraszamy!

O klinice Queens

Queens Clinc

Klinika oferuje najnowocześniejsze zabiegi na całe ciało.

Są to zabiegi odmładzające, rewitalizujące, odchudzające, poprawiające ogólną kondycję skóry, jak i również specjalizujemy się w makijażu permanentnym i podologii. 

Dla każdego klienta tworzymy indywidualne programy, których celem jest zaspokojenie jego oczekiwań w zakresie pięknego i zdrowego wyglądu oraz dobrego samopoczucia. 

Zapewniamy komfort i bezpieczeństwo podczas zabiegów.

Kontakt:

telefon: 22 855 43 18 lub 728 529 539
e-mail: recepcja@queensclinic.pl

lokalizacja:
Pasaż Stokłosy
Metro Ursynów
ul. KEN 98/U2, 02-722 Warszawa

mapa

Godziny otwarcia:

Pon, - Pt.: 8:00 - 21:00
Sobota:      9:00 - 16:00