Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 464

Warning: A non-numeric value encountered in /templates/theme1811/includes/includes.php on line 84
Pielęgnacja skóry

Profesjonalna pielęgnacja z myślą o potrzebach skóry

Skóra wymaga pielęgnacji, jeśli ma przez długi czas zachować atrakcyjny wygląd: emanować promiennością i olśniewać blaskiem. To ważne - szczególnie, że skóra wraz z wiekiem traci swoją elastyczność i jędrność oraz nawilżenie. Staje się szara, szorstka i sucha. Pojawiają się zmarszczki oraz inne niedoskonałości, które dodają lat.

Powiedz NIE niedoskonałościom skóry

Chociaż niedoskonałości skóry wpisane są w codzienność, nie musisz się na to godzić. Wystarczy poddać się odpowiednim zabiegom, które - dopasowane do indywidualnych potrzeb - są w stanie je wyeliminować.

Oczyszczanie twarzy, redukcja blizn i plam pigmentacyjnych czy masaż - to zabiegi, których Twoja skóra potrzebuje. Wykonywane regularnie, są w stanie wydobyć z niej naturalne piękno i przywrócić atrakcyjny wygląd.

Nie ma znaczenia, ile masz lat. Skóra zawsze wymaga profesjonalnej pielęgnacji - bez względu na wiek. Dlatego w naszej klinice znajdziesz szeroki zakres zabiegów, które z łatwością dostosujesz do potrzeb skóry. Pomożemy dobrać właściwe rozwiązanie - tak, by udało się uzyskać efekt, na jakim Ci zależy.

Bezboleśnie i bezinwazyjnie

W ramach zabiegów pielęgnujących, proponujemy wyłącznie bezbolesne i bezinwazyjne kuracje. Wykonywane za pomocą nowoczesnego sprzętu, zapewniają 100% bezpieczeństwa.

Twoja skóra zasługuje na profesjonalną pielęgnację. Dlatego odwiedź naszą klinikę w mieście Warszawa, by podkreślić jej naturalne piękno.

O klinice Queens

Queens Clinc

Klinika oferuje najnowocześniejsze zabiegi na całe ciało.

Są to zabiegi odmładzające, rewitalizujące, odchudzające, poprawiające ogólną kondycję skóry, jak i również specjalizujemy się w makijażu permanentnym i podologii. 

Dla każdego klienta tworzymy indywidualne programy, których celem jest zaspokojenie jego oczekiwań w zakresie pięknego i zdrowego wyglądu oraz dobrego samopoczucia. 

Zapewniamy komfort i bezpieczeństwo podczas zabiegów.

Kontakt:

telefon: 22 855 43 18 lub 728 529 539
e-mail: recepcja@queensclinic.pl

lokalizacja:
Pasaż Stokłosy
Metro Ursynów
ul. KEN 98/U2, 02-722 Warszawa

mapa

Godziny otwarcia:

Pon, - Pt.: 8:00 - 21:00
Sobota:      9:00 - 16:00