Pedicure leczniczy

Zadbaj o stopy profesjonalnie

Twoje stopy nie wyglądają estetycznie? Poza odciskami i nagniotkami, masz problem z wrastającym paznokciem czy zakażeniem grzybiczym? W przypadku, gdy klasyczny pedicure "nie zdaje egzaminu", jedynym rozwiązaniem jest pedicure leczniczy.

Jak to działa?

Pedicure leczniczy stanowi połączenie zabiegu pielęgnacyjnego z kuracją leczniczą. Składa się z kilku etapów, poprzedzonych precyzyjną kontrolą ogólnego stanu stóp i wywiadem lekarskim. Pozwala to postawić odpowiednią diagnozę i opracować plan postępowania w celu poprawy kondycji stóp.

Popraw komfort chodzenia

Noszenie butów na obcasie przez cały dzień czy źle dobrane obuwie, np. u sportowców bardzo często kończy się problemami ze stopami. Odciski, nagniotki, modzele, wrastające paznokcie czy pękające pięty - to nie tylko defekt estetyczny. To przede wszystkim dyskomfort podczas chodzenia.

Z pomocą przychodzi więc pedicure leczniczy, dzięki któremu można skutecznie usunąć problem ze stopami. W ramach zabiegu wykonujemy:
usuwanie hiperkeratoz,
usuwanie modzeli, nagniotków,
leczenie pękających pięt,
korekcję wrastających paznokci,
leczenie grzybiczych zakażeń płytki paznokciowej.

Nie pozwól, by Twoje stopy wyglądały mało estetycznie i były powodem dyskomfortu podczas wykonywania codziennych obowiązków.

Jeśli Twoje stopy wymagają profesjonalnej pielęgnacji, zgłoś się do nas już teraz. Czekamy na Ciebie w klinice w mieście Warszawa (dzielnica Ursynów). Zarezerwuj dogodny termin jeszcze dziś. Zapraszamy!