Opis zespołu

Ewelina

Ewelina posiada liczne dyplomy i certyfikaty dokumentujące jej wiedzę i umiejętności. Stale poszerza swoją wiedzę na różnych kursach i szkoleniach. Jej pasją w pracy jest przede wszystkim pielęgnacja twarz i stóp. Umiejętnie łączy różne techniki zabiegowe i stosuje indywidualne podejście do każdego Klienta. Swoją pracę wykonuje z poświęceniem i odpowiedzialnością. Cechuje ja wyczucie estetyki, delikatność, dokładność i umiejętność słuchania potrzeb Klienta.

Iza

Iza jest wszechstronną, uzdolnioną i lubiącą wyzwania specjalistką w zakresie zabiegów pielęgnacyjnych oraz medycznych na twarz oraz ciało. Dzięki swojej wiedzy, długoletniemu doświadczeniu oraz nieszablonowemu podejściu pomaga Klientkom w rozwiązywaniu najtrudniejszych problemów kosmetycznych i estetycznych . Profesjonalizm, skrupulatność, nastawienie na efekt i zadowolenie Klientki - to cechy, które można przypisać Izie w codziennej pracy. Prywatnie, oprócz tańca i czytania książek, Iza oddaje się pieczeniu przepysznych ciast, z czego niezmiernie cieszą się współpracownicy zespołu Queens Clinic.

Olga

Olga – łączy wiedzę interdyscyplinarną w zakresie nauk medycznych, paramedycznych, chemicznych i biologicznych. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych, upiększających, leczniczych oraz kosmetologii estetycznej m.in. mezoterapii mikroigłowej, kwasów medycznych TCA. Bezpieczeństwo to kluczowa zasada, która przyświeca Oldze w codziennej pracy. Jego gwarantem jest zdobyte wykształcenie w dziedzinie kosmetologii estetycznej oraz ukończone specjalistyczne kursy zawodowe. Profesjonalne podejście do Klientki, niespotykane opanowanie, precyzja - to cechy, które są zdecydowaną domeną Olgi. Prywatnie miłośniczka zwierząt, w szczególności kotów.