Zabiegi Thalgo

Francuska firma Thalgo powstała 30 lat temu w Nicei, od tej pory jej kosmetyki i zabiegi cieszą się ogromnym zaufaniem klientek i kosmetyczek w największych krajach świata. Zdobywając prestiżowe nagrody na międzynarodowym rynku kosmetycznym firma wypracowała bardzo silną i stabilną pozycję.
Thalgo jako pierwsza firma na świecie, wykorzystywała do produkcji swoich kosmetyków, kolagen i elastynę pochodzenia morskiego a Cold Marine Program (zimna technika) przyczyniła się do prawdziwego przełomu w kosmetyce, w leczeniu delikatnej, naczynkowej skóry.

Właściwości mikroelementów, fitoplanktonu i innych pierwiastków zawartych w morskich roślinach odkrył już w 5 w pne Eurypides. Dzięki połączeniu natury, tradycji i osiągnięć nowego tysiąclecia powstały unikatowe linie Thalgo. Filozofia Thalgo promująca pełną synergie zdrowia i urody, zdobywa coraz więcej zwolenników na świecie.

Marka Thalgo to gwarancja prestiżu i profesjonalizmu. Na polskim rynku firma jest w ścisłej czołówce we wszystkich rankingach kosmetycznych i medialnych.

Kosmetolożki w naszym salonie dobiorą odpowiedni zabieg Thalgo dla potrzeb Twojej skóry.

Lipoliza iniekcyjna jest nieinwazyjnym zabiegiem modelowania sylwetki i usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej, polegającym na wprowadzeniu za pomocą zastrzyków substancji rozbijających komórki tłuszczowe, które w rezultacie ulegają rozpuszczeniu. Uwolnione tłuszcze w procesie przemiany materii są rozkładane i wydalane z organizmu. Substancje wykorzystywane w zabiegu lipolizy to mieszanki fosfatydylocholiny, deoksycholatu i np. L-karnityny lub krzemionki organicznej. Fosfatydylocholina PPC jest naturalnym składnikiem naszego organizmu- lecytyna, która od dawna stosowana jest w leczeniu zatorów tłuszczowych czy też redukcji lipidów we krwi. Fosfatydylocholina i deoksycholat podane w tkankę tłuszczową powodują rozpad trójglicerydów po zniszczeniu komórek tłuszczowych. L-karnityna przyspiesza z kolei metabolizm tłuszczu. Zabieg lipolizy jest przeznaczony dla osób z normalną wagą lub lekką nadwagą. Pomaga usunąć tzw. miejscowe otłuszczenia (fałdy na plecach, brzuch, uda) których trudno pozbyć się w wyniku diety czy ćwiczeń fizycznych. U pacjentów z dużą i rozległą otyłością zabieg nie jest skuteczny.

Wskazania:

Przeciwwskazania:

Efekty :